Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/8096
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Гупта, П. | - |
dc.date.accessioned | 2020-09-28T08:14:14Z | - |
dc.date.available | 2020-09-28T08:14:14Z | - |
dc.date.issued | 2015 | - |
dc.identifier.citation | Гупта П. Індекс псевдопроективносиметричного напівріманового многовиду / П. Гупта // Карпатські математичні публікації. - 2015. - Т. 7. - № 1. - С. 57-65. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.7.1.57-65 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/8096 | - |
dc.description.abstract | Досліджується індекс ˜ ∇ -псевдопроективної симетричності і зокрема ˜ ∇ -проективної симетричності напівріманових многовидів, де ˜ ∇ − це симетричний метричний зв’язок Річчі. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | метричний зв’язок | uk_UA |
dc.subject | псевдопроективний тензор кривизни | uk_UA |
dc.subject | проективний тензор кривизни | uk_UA |
dc.subject | напіврімановий многовид | uk_UA |
dc.subject | індекс многовиду | uk_UA |
dc.title | Індекс псевдопроективносиметричного напівріманового многовиду | uk_UA |
dc.title.alternative | Index of pseudo-projectively-symmetric semi-Riemannian manifolds | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 7, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1382-PDF файл-2914-1-10-20191117.pdf | 115.04 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.