Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/8067
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Балкан, Я. С. | - |
dc.contributor.author | Актан, Н. | - |
dc.date.accessioned | 2020-09-28T06:54:25Z | - |
dc.date.available | 2020-09-28T06:54:25Z | - |
dc.date.issued | 2015 | - |
dc.identifier.citation | Балкан Я. С. Майже Кенмотсу f -многовиди / Я. С. Балкан, Н. Актан // Карпатські математичні публікації. - 2015. - Т. 7. - № 1. - С. 6-21. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.7.1.6-21 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/8067 | - |
dc.description.abstract | В статті розглядаються узагальнення майже Кенмотсу f -многовидів. Отримано основні властивості Ріманової кривизни, секційних кривин і скаларної кривизни для таких типів многовидів. Насамкінець наведено два приклади. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | f -структура | uk_UA |
dc.subject | майже Кенмотсу f -многовиди | uk_UA |
dc.title | Майже Кенмотсу f -многовиди | uk_UA |
dc.title.alternative | Almost Kenmotsu f -manifolds | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 7, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1377-PDF файл-2904-1-10-20191117.pdf | 167.65 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.