Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/7956
Title: Деякі результати для одного класу нелінійних функціональних просторів
Other Titles: Certain results for a class of nonlinear functional spaces
Authors: Солтанов, К.
Серт, У.
Keywords: pn-простір
змінний показник
інтегральна нерівність
нелінійне диференціальне рівняння
теорема про вкладення
Issue Date: 2020
Publisher: ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Citation: Солтанов К. Деякі результати для одного класу нелінійних функціональних просторів / К. Солтанов, У. Серт // Карпатські математичні публікації.- 2020. - Т. 12. - № 1. - С. 208-228.
Abstract: У даній роботі ми вивчаємо властивості класу функціональних просторів, так званих pn-просторів, які з'являються при дослідженні нелінійних диференціальних рівнянь. Ми встановили деякі інтегральні нерівності для аналізу структури pn-просторів зі сталими та змінними показниками. Ми довели теореми про вкладення, які встановлюють співвідношення цих просторів з добре відомими класичними просторами Лебега і Соболєва зі сталими та змінними показниками.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/7956
Appears in Collections:Т. 12, № 1

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
3906-PDF файл-8170-2-10-20200630.pdf229.52 kBAdobe PDFView/Open


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.