Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/620
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorАнтонова, Тамара Миколаївна-
dc.contributor.authorДмитришин, Марта Василівна-
dc.contributor.authorВозна, Світлана Миколаївна-
dc.date.accessioned2019-10-08T12:07:30Z-
dc.date.available2019-10-08T12:07:30Z-
dc.date.issued2018-
dc.identifier.citationАнтонова Т. М. Деякі властивості наближень гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду з додатними і знакопочережними частинними чисельниками / Т. М. Антонова, М. В. Дмитришин, С. М. Возна // Карпатські математичні публікації. - 2018. - Т. 10. - № 1. - С. 3-13.uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/620-
dc.description.abstractСтаття присвячена дослідженню збіжності одного із узагальнень ланцюгових дробів - гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду з двома гілками розгалужень. Такі дроби, так само як і двовимірні неперервні дроби та гіллясті ланцюгові дроби з двома нерівнозначними змінними, пов'язані з проблемою відповідності між формальним подвійним степеневим рядом і послідовністю раціональних наближень функції двох змінних.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.subjectгіллястий ланцюговий дріб спеціального виглядуuk_UA
dc.subjectзвичайні наближенняuk_UA
dc.subjectфігурні наближенняuk_UA
dc.subjectфігурна збіжністьuk_UA
dc.titleДеякі властивості наближень гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду з додатними і знакопочережними частинними чисельникамиuk_UA
dc.title.alternativeSome properties of approximants for branched continued fractions of the special form with positive and alternating-sign partial numeratorsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 10, № 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2406-9008-4-PB.pdf136.45 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.