Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/3551
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Гой, Тарас Петрович | - |
dc.contributor.author | Заторський, Роман Андрійович | - |
dc.date.accessioned | 2020-04-01T15:45:08Z | - |
dc.date.available | 2020-04-01T15:45:08Z | - |
dc.date.issued | 2019 | - |
dc.identifier.citation | Goy, T. A note on some identities involving Mersenne numbers / T. Goy, R. Zatorsky // Матеріали VІ Міжнар. наук.-практ. конф. «Математика в сучасному технічному університеті», Київ, 28-29 груд. 2018 р. – Вінниця : Вид. ФОП Кушнір Ю.В., 2019. – С. 9-13.. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/3551 | - |
dc.description.abstract | In this paper, we derive new families of the Mersenne identities with binomial coefficients. These identities can be used to develop new identities of Mersenne numbers | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.subject | Mersenne sequence | uk_UA |
dc.subject | Mersenne number | uk_UA |
dc.subject | binomial coefficient | uk_UA |
dc.title | A note on some identities involving Mersenne numbers | uk_UA |
dc.type | Thesis | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
Збірник - (pages).pdf | 280.68 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.