Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/3392
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorKravtsiv, Viktoriia-
dc.contributor.authorКравців, Вікторія Василівна-
dc.date.accessioned2020-04-01T08:49:47Z-
dc.date.available2020-04-01T08:49:47Z-
dc.date.issued2015-
dc.identifier.citationKravtsiv V. V. On Generalizations Of The Hilbert Nullstellensatz For Infinity Dimensions (A Survey) / V. V. Kravtsiv // Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University. - 2015. - Vol. 2. - № 4. - P. 58-74.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/jpnu.2.4.58-74-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/3392-
dc.description.abstractThe paper contains a proof of Hilbert Nullstellensatz for the polynomials on infinite-dimensional complex spaces and for a symmetric and a block-symmetric polynomials.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherVasyl Stefanyk Precarpathian National Universityuk_UA
dc.subjectpolynomialsuk_UA
dc.subjectsymmetric polynomialsuk_UA
dc.subjectblock-symmetric polynomialsuk_UA
dc.subjectHilbert Nullstellensatzuk_UA
dc.subjectalgebraic basisuk_UA
dc.titleOn Generalizations Of The Hilbert Nullstellensatz For Infinity Dimensions (A Survey)uk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Vol. 2, № 4

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
661-2168-1-PB.pdf450.58 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.