Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/3363
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorChernega, Iryna-
dc.date.accessioned2020-04-01T08:38:30Z-
dc.date.available2020-04-01T08:38:30Z-
dc.date.issued2015-
dc.identifier.citationChernega I. V. Symmetric Polynomials And Holomorphic Functions On Infinite Dimensional Spaces / I. V. Chernega // Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University. - 2015. - Vol. 2. - № 4. - P. 23-49.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/jpnu.2.4.23-49-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/3363-
dc.description.abstractA survey of general results about spectra of uniform algebras of symmetric holomorphic functions and algebras of symmetric analytic functions of bounded type on Banach spaces is given.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherVasyl Stefanyk Precarpathian National Universityuk_UA
dc.subjectpolynomials and analytic functions on Banach spacesuk_UA
dc.subjectsymmetric polynomialsuk_UA
dc.subjectspectra of algebrasuk_UA
dc.titleSymmetric Polynomials And Holomorphic Functions On Infinite Dimensional Spacesuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Vol. 2, № 4

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
659-2166-1-PB.pdf510.02 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.