Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/2746
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Гой, Тарас Петрович | - |
dc.date.accessioned | 2020-03-29T13:20:00Z | - |
dc.date.available | 2020-03-29T13:20:00Z | - |
dc.date.issued | 2017 | - |
dc.identifier.citation | Goy, T. On Jacobsthal and Jacobsthal-Lucas identities with multinomial coefficients / T. Goy // Междунар. конф "Актуальные проблемы чистой и прикладной математики", посв. 100-летию со дня рожд. акад. Тайманова А.Д. (22-25 августа 2017 г., Алматы, Казахстан). − Алматы: ИМММ, 2017. − С. 61-64. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/2746 | - |
dc.description.abstract | We obtain new formulas with multinomial coefficients for Jacobsthal and Jacobsthal-Lucas numbers. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.subject | Jacobsthal sequence | uk_UA |
dc.subject | Jacobsthal-Lucas sequence | uk_UA |
dc.subject | multinomial coefficient | uk_UA |
dc.subject | Toeplitz-Hessenberg matrix | uk_UA |
dc.title | On Jacobsthal and Jacobsthal-Lucas identities with multinomial coefficients | uk_UA |
dc.type | Thesis | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
Тезисы докладов - Алматы (pages).pdf | 471.47 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.