Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/22430
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorДенега, Ірина Вікторівна-
dc.contributor.authorЗаболотний, Ярослав Володимирович-
dc.date.accessioned2025-03-25T08:25:11Z-
dc.date.available2025-03-25T08:25:11Z-
dc.date.issued2024-
dc.identifier.citationДенега І. В. Деякі екстремальні задачі на рімановій сфері / І. В. Денега, Я. В. Заболотний // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 593-605.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.16.2.593-605-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/22430-
dc.description.abstractУ даній роботі розглянуто відкриту проблему про максимум добутку внутрішніх радіусів n областей у випадку, коли точки та області містяться в одиничному крузі. Ця проблема розв'язана лише для n = 2 і n = 3 . На даний час авторам невідомо про інші результати. Ми отримали нерівність для всіх n ⩾ 2 . Крім того, у статті запропоновано підхід, який дозволяє встановити нерівності еволюційного типу для добутків внутрішніх радіусів областей, що не перетинаються між собою.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаникаuk_UA
dc.subjectлогарифмічна ємністьuk_UA
dc.subjectквазіфункція Гріна-Рвачоваuk_UA
dc.subjectвзаємно неперетинні областіuk_UA
dc.subjectконформний радіус областіuk_UA
dc.subjectвнутрішній радіус областіuk_UA
dc.subjectтеорема про мінімізацію площіuk_UA
dc.titleДеякі екстремальні задачі на рімановій сферіuk_UA
dc.title.alternativeSome extremal problems on the Riemannian sphereuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 16, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
593-605.pdf142.7 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.