Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/22429
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorДан, Л. К.-
dc.contributor.authorДео, Т. Т.-
dc.date.accessioned2025-03-25T08:15:44Z-
dc.date.available2025-03-25T08:15:44Z-
dc.date.issued2024-
dc.identifier.citationДан Л. К. Замітка про нормальні максимальні підгрупи у кільцях з діленнями Мальцева-Неймана / Л. К. Дан, Т. Т. Део // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 587-592.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.16.2.587-592-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/22429-
dc.description.abstractМетою цієї роботи є опис нормальних максимальних підгруп одиничних груп кілець з діленнями Мальцева-Неймана. Як наслідок, ми ствердно відповідаємо на гіпотезу, висунуту в [Akbari S., Mahdavi-Hezavehi M. On the existence of normal maximal subgroups in division rings. J. Pure Appl. Algebra 2002, 171 (2 − 3), 123 − 131], стосовно кілець з діленнями Мальцева-Неймана для нециклічних вільних груп.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаникаuk_UA
dc.subjectкільце з діленнямuk_UA
dc.subjectмаксимальна підгрупаuk_UA
dc.subjectнормальна максимальна підгрупаuk_UA
dc.subjectкільце з діленням Мальцева-Нейманаuk_UA
dc.titleЗамітка про нормальні максимальні підгрупи у кільцях з діленнями Мальцева-Нейманаuk_UA
dc.title.alternativeA note on normal maximal subgroups in Mal'cev-Neumann division ringsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 16, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
587-592.pdf92.11 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.