Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22428
Full metadata record
DC Field | Value | Language |
---|---|---|
dc.contributor.author | Чавушоглу, С. | - |
dc.contributor.author | Мухтаров, Ф. С. | - |
dc.contributor.author | Мухтаров, О. Ш. | - |
dc.date.accessioned | 2025-03-25T08:10:32Z | - |
dc.date.available | 2025-03-25T08:10:32Z | - |
dc.date.issued | 2024 | - |
dc.identifier.citation | Чавушоглу С. Нова модифікація методу скінченних різниць для розв'язання задач передачі для диференціальних рівнянь на двох інтервалах / С. Чавушоглу, Ф. С. Мухтаров, О. Ш. Мухтаров // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 575-586. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.16.2.575-586 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/22428 | - |
dc.description.abstract | У цій статті ми розглядаємо новий тип крайових задач, основною особливістю яких є характер диференціального рівняння, що розв'язується, та накладені крайові умови. Зокрема, диференціальне рівняння розглядається на двох неперетинних відрізках із спільною точкою, на яку накладаються додаткові умови взаємодії, так звані умови передачі. Як відомо, класичні аналітичні та чисельні методи призначені для розв'язування диференціальних рівнянь на одному відрізку без умов передачі. Основною метою цієї роботи є розробка нової модифікації класичного методу скінченних різниць для розв'язування крайових задач передачі на двох відрізках. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.subject | умова передачі | uk_UA |
dc.subject | сингулярна точка | uk_UA |
dc.subject | метод скінченних різниць | uk_UA |
dc.subject | крайова задача на двох інтервалах | uk_UA |
dc.title | Нова модифікація методу скінченних різниць для розв'язання задач передачі для диференціальних рівнянь на двох інтервалах | uk_UA |
dc.title.alternative | A new modification of the finite difference method for solving transmission problems for two-interval differential equations | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Appears in Collections: | Т. 16, № 2 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
575-586.pdf | 406.18 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.