Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22335
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorАнтонова, Тамара Миколаївна-
dc.date.accessioned2025-03-14T09:36:37Z-
dc.date.available2025-03-14T09:36:37Z-
dc.date.issued2024-
dc.identifier.citationАнтонова Т. М. Про структуру гіллястих ланцюгових дробів / Т. М. Антонова // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 391-400.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.16.2.391-400-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/22335-
dc.description.abstractУ статті наведено огляд різних багатовимірних узагальнень неперервних дробів, які виникли при розв'язуванні задачі наближення функцій однієї чи багатьох змінних, включно з деякими гіпергеометричними функціями. Показано, що всі ці узагальнення можна розглядати як окремі випадки загального поняття гіллястого ланцюгового дробу, означення якого наведено у роботі.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаникаuk_UA
dc.subjectголоморфна функціяuk_UA
dc.subjectгіллястий ланцюговий дрібuk_UA
dc.subjectнаближення раціональними функціямиuk_UA
dc.titleПро структуру гіллястих ланцюгових дробівuk_UA
dc.title.alternativeOn structure of branched continued fractionsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
391-400.pdf109.79 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.