Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22335
Title: Про структуру гіллястих ланцюгових дробів
Other Titles: On structure of branched continued fractions
Authors: Антонова, Тамара Миколаївна
Keywords: голоморфна функція
гіллястий ланцюговий дріб
наближення раціональними функціями
Issue Date: 2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Антонова Т. М. Про структуру гіллястих ланцюгових дробів / Т. М. Антонова // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 391-400.
Abstract: У статті наведено огляд різних багатовимірних узагальнень неперервних дробів, які виникли при розв'язуванні задачі наближення функцій однієї чи багатьох змінних, включно з деякими гіпергеометричними функціями. Показано, що всі ці узагальнення можна розглядати як окремі випадки загального поняття гіллястого ланцюгового дробу, означення якого наведено у роботі.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/22335
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
391-400.pdf109.79 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.