Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/22334
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorРамірез, В.-
dc.contributor.authorЧезарано, К.-
dc.contributor.authorВані, Ш. А.-
dc.contributor.authorЮсуф, С.-
dc.contributor.authorБедоя, Д.-
dc.date.accessioned2025-03-14T09:30:00Z-
dc.date.available2025-03-14T09:30:00Z-
dc.date.issued2024-
dc.identifier.citationРамірез В. Про властивості та принцип мономіальності поліномів типу Апостола-Бернуллі на основі Белла / В. Рамірез, К. Чезарано, Ш. А. Вані, С. Юсуф, Д. Бедоя // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 379-390.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.16.2.379-390-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/22334-
dc.description.abstractУ цій статті досліджуються властивості та принцип мономіальності поліномів типу Апостола-Бернуллі на основі Белла. Починаючи з встановлення твірної функції, дослідження продовжується до отримання явних виразів для цих поліномів, що дає змогу зрозуміти їхні структурні характеристики. Потім виводяться формули підсумовування, що полегшує ефективні обчислення та маніпуляції. Неявні формули також перевіряються, виявляючи базові закономірності та зв’язки. Через призму принципу мономіальності з’ясовуються зв’язки між різними поліноміальними аспектами, відкриваючи приховані симетрії та алгебраїчні властивості. Крім того, отримано формули зв’язку, що забезпечує неперервний перехід між різними представленнями поліномів. Цей аналіз сприяє всебічному розумінню поліномів типу Апостола-Бернуллі на основі Белла, пропонуючи цінну інформацію про їх математичну природу та застосування.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаникаuk_UA
dc.subjectспеціальний поліномuk_UA
dc.subjectпринцип мономіальностіuk_UA
dc.subjectпераційний зв'язокuk_UA
dc.subjectсиметрична тотожністьuk_UA
dc.titleПро властивості та принцип мономіальності поліномів типу Апостола-Бернуллі на основі Беллаuk_UA
dc.title.alternativeAbout properties and the monomiality principle of Bell-based Apostol-Bernoulli-type polynomialsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 16, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
379-390.pdf133.88 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.