Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/20025
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Буртняк, Іван Володимирович | - |
dc.contributor.author | Малицька, Ганна Петрівна | - |
dc.date.accessioned | 2024-07-23T06:48:19Z | - |
dc.date.available | 2024-07-23T06:48:19Z | - |
dc.date.issued | 2007 | - |
dc.identifier.citation | Буртняк І. В., Малицька Г. П. Про стабілізацію розв’язків задачі Коші для одного класу ультрапараболічних рівнянь // Вісник Прикарпатського університету. Серія: Математика. Фізика. - Івано-Франківськ. - 2007. - Вип. 3. – С. 3-9. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/20025 | - |
dc.description.abstract | Розглянуто стабілізацію інтеграла Пуассона для рівнянь Колмогорова, що мають три групи змінних, за якими є виродження параболічності. | uk_UA |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.subject | фундаментальний розв’язок | uk_UA |
dc.subject | ультрапараболічне рівняння | uk_UA |
dc.subject | задача Коші | uk_UA |
dc.title | Про стабілізацію розв’язків задачі Коші для одного класу ультрапараболічних рівнянь | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | № 3 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
І.В. Буртняк, Г.П. Малицька С.3-9.pdf | 291.83 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.