Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1978
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorGavrylkiv, Volodymyr-
dc.date.accessioned2020-03-24T13:32:55Z-
dc.date.available2020-03-24T13:32:55Z-
dc.date.issued2017-
dc.identifier.citationGavrylkiv V. On the automorphism group of the superextension of a semigroup, Mat. Stud. 48(1) (2017), 3-13uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/1978-
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherMatematychni Studiiuk_UA
dc.titleOn the automorphism group of the superextension of a semigroupuk_UA
dc.title.alternativeOn the automorphism group of the superextension of a semigroupuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФМІ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
MatStud17_1.pdf144.88 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.