Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/1953
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Gavrylkiv, Volodymyr | - |
dc.contributor.author | Banakh, Taras | - |
dc.date.accessioned | 2020-03-24T13:25:57Z | - |
dc.date.available | 2020-03-24T13:25:57Z | - |
dc.date.issued | 2014 | - |
dc.identifier.citation | Banakh T., Gavrylkiv V. Characterizing semigroups with commutative superextensions, Algebra Discrete Math. 17(2) (2014), 161-192. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/1953 | - |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Algebra and Discrete Mathematics | uk_UA |
dc.title | Characterizing semigroups with commutative superextensions | uk_UA |
dc.title.alternative | Characterizing semigroups with commutative superextensions | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
adm-n2(2014).pdf | 302.77 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.