Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1950
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorGavrylkiv, Volodymyr-
dc.contributor.authorBanakh, Taras-
dc.date.accessioned2020-03-24T13:25:25Z-
dc.date.available2020-03-24T13:25:25Z-
dc.date.issued2012-
dc.identifier.citationBanakh T., Gavrylkiv V. Algebra in superextensions of inverse semigroups, Algebra Discrete Math. 13(2) (2012), 147-168.uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/1950-
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherAlgebra and Discrete Mathematicsuk_UA
dc.titleAlgebra in superextensions of inverse semigroupsuk_UA
dc.title.alternativeAlgebra in superextensions of inverse semigroupsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФМІ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
adm-n2(2012)-2.pdf247.52 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.