Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/14623
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Микицей, Оксана Ярославівна | - |
dc.contributor.author | Никифорчин, Олег Ростиславович | - |
dc.date.accessioned | 2023-01-09T12:59:28Z | - |
dc.date.available | 2023-01-09T12:59:28Z | - |
dc.date.issued | 2012 | - |
dc.identifier.citation | Никифорчин О., Микицей О. Неперервність симетричних добутків гіперпросторів включення та ємностей. - Прикарпатський вісник НТШ. Число. - 2012. - вип. 17, № 1. - С. 85 -88. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/14623 | - |
dc.description.abstract | Побудовано симетричні варіанти тензорних добутків нормованих регулярних неадитивних мір і доведено їх неперервність. | uk_UA |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.subject | тензорний добуток | uk_UA |
dc.subject | ємність | uk_UA |
dc.title | Неперервність симетричних добутків гіперпросторів включення та ємностей | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
NepSymDob.pdf | 473.85 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.