Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/13183
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Буртняк, Іван Володимирович | - |
dc.contributor.author | Малицька, Ганна Петрівна | - |
dc.date.accessioned | 2022-11-07T12:49:46Z | - |
dc.date.available | 2022-11-07T12:49:46Z | - |
dc.date.issued | 2012 | - |
dc.identifier.citation | Буртняк І. В. Фундаментальнi матрицi розв’язкiв одного класу вироджених параболiчних систем / І. В. Буртняк, Г. П. Малицька // Карпатські математичні публікації. - 2012. - Т. 4. - № 1. - С. 12-22. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/13183 | - |
dc.description.abstract | Розглянуто один клас ультрапараболiчних систем рiвнянь другого порядку, що мають три групи змiнних, за якими є виродження, i коефiцiєнти залежать тiльки вiд часової змiнної. Побудовано фундаментальну матрицю розв’язкiв задачi Кошi, одержано оцiнки цiєї матрицi та всiх її похiдних. | uk_UA |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | фундаментальна матриця розв’язкiв | uk_UA |
dc.subject | ультрапараболiчнi системи | uk_UA |
dc.subject | рiвняння Колмогорова | uk_UA |
dc.title | Фундаментальнi матрицi розв’язкiв одного класу вироджених параболiчних систем | uk_UA |
dc.title.alternative | Fundamental matrix of solutions for one class of parabolic degenerate systems | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 4, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
2396-PDF файл-4860-1-10-20200307.pdf | 140.85 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.