Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/12801
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Лал, С. | - |
dc.contributor.author | Кумар, С. | - |
dc.contributor.author | Мішра, С. К. | - |
dc.contributor.author | Авасті, А. К. | - |
dc.date.accessioned | 2022-08-18T09:25:06Z | - |
dc.date.available | 2022-08-18T09:25:06Z | - |
dc.date.issued | 2022 | - |
dc.identifier.citation | Лал С. Оцінки похибок функцій з узагальненого класу Ліпшиця, отримані за допомогою псевдочебишевського вейвлету, та їх застосування у апроксимації функцій / С. Лал, С. Кумар, С. К. Мішра, А. К. Авасті // Карпатські математичні публікації. - 2022. - Т. 14. - № 1. - С. 29-48. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.14.1.29-48 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/12801 | - |
dc.description.abstract | У цій статті виведено новий обчислювальний метод для розв'язання задач теорії апроксимації. Цей метод ґрунтується на псевдочебишевських вейвлет наближеннях. Псевдочебишевський вейвлет представлено вперше, він збудований за допомогою псевдочебишевських функцій. Ми описали цей метод і проаналізували оцінки похибок функцій. Ми навели приклад, щоб продемострувати точність та ефективність методу псевдочебишевського вейвлет наближення. За допомогою псевдочебишевського вейвлету отримано чотири нові оцінки похибки функції з узагальненого класу Ліпшиця. Ці оцінки є новими, найшвидшими і найкращими в теорії вейвлет аналізу. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.subject | мультироздільний аналіз | uk_UA |
dc.subject | псевдочебишевська функція | uk_UA |
dc.subject | псевдочебишевський вейвлет | uk_UA |
dc.subject | вейвлет | uk_UA |
dc.title | Оцінки похибок функцій з узагальненого класу Ліпшиця, отримані за допомогою псевдочебишевського вейвлету, та їх застосування у апроксимації функцій | uk_UA |
dc.title.alternative | Error bounds of a function related to generalized Lipschitz class via the pseudo-Chebyshev wavelet and its applications in the approximation of functions | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 14, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
4161-PDF файл-15955-1-10-20220412.pdf | 227.61 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.