Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/12487
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Винницький, Богдан Васильович | - |
dc.contributor.author | Дiльний, Володимир Миколайович | - |
dc.date.accessioned | 2022-06-20T08:21:48Z | - |
dc.date.available | 2022-06-20T08:21:48Z | - |
dc.date.issued | 2013 | - |
dc.identifier.citation | Винницький Б. В. Про оцiнки розв’язкiв одного рiвняння типу згортки / Б. В. Винницький, В. М. Дiльний // Карпатські математичні публікації. - 2013. - Т. 5. - № 1. - С. 30-35. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.5.1.30-35 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/12487 | - |
dc.description.abstract | Розглядається одне рiвняння типу згортки у пiвсмузi для функцiй, що належать класу Гардi-Смiрнова. Одержано оцiнки розв’язкiв в термiнах аналiтичного продовження. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | рівняння згортки | uk_UA |
dc.subject | зовнішня функція | uk_UA |
dc.subject | циклічна функція | uk_UA |
dc.subject | вагові простори Гарді | uk_UA |
dc.title | Про оцiнки розв’язкiв одного рiвняння типу згортки | uk_UA |
dc.title.alternative | On estimations of solutions of one convolution type equation | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 5, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
3646-PDF файл-7490-1-10-20200425.pdf | 134.06 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.