Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/12449
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorБаран, О. Є.-
dc.date.accessioned2022-06-16T08:01:49Z-
dc.date.available2022-06-16T08:01:49Z-
dc.date.issued2013-
dc.identifier.citationБаран О. Є. Деякi областi збiжностi гiллястих ланцюгових дробiв спецiального вигляду / О. Є. Баран // Карпатські математичні публікації. - 2013. - Т. 5. - № 1. - С. 4-13.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.5.1.4-13-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/12449-
dc.description.abstractДля гiллястих ланцюгових дробiв спецiального вигляду встановлено деякi круговi та параболiчнi областi збiжностi.uk_UA
dc.language.isouk_UAuk_UA
dc.publisherДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"uk_UA
dc.subjectобласть збіжностіuk_UA
dc.subjectгіллястий ланцюговий дрібuk_UA
dc.titleДеякi областi збiжностi гiллястих ланцюгових дробiв спецiального виглядуuk_UA
dc.title.alternativeSome convergence regions of branched continued fractions of special formuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 5, № 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
3643-PDF файл-7484-1-10-20200425.pdf168.83 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.