Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/12363
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Кулявець, Л. В. | - |
dc.contributor.author | Мулява, Оксана Мирославівна | - |
dc.date.accessioned | 2022-06-02T07:32:03Z | - |
dc.date.available | 2022-06-02T07:32:03Z | - |
dc.date.issued | 2014 | - |
dc.identifier.citation | Кулявець Л. В. Про зростання одного класу цілих рядів Діріхле / Л. В. Кулявець, О. М. Мулява // Карпатські математичні публікації. - 2014. - Т. 6. - № 2. - С. 300-309. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.6.2.300-309 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/12363 | - |
dc.description.abstract | У термінах узагальнених порядків досліджено зв'язок між зростанням цілого ряду Діріхле F ( s ) = ∞ ∑ n = 1 a n exp { s λ n } і зростанням цілих рядів Діріхле F j ( s ) = ∞ ∑ n = 1 a n , j exp { s λ n } , 1 ≤ j ≤ 2 , якщо коефіцієнти a n пов'язані з коефіцієнтами a n , j певними співвідношеннями. | uk_UA |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | ряд Діріхле | uk_UA |
dc.subject | узагальнений порядок | uk_UA |
dc.title | Про зростання одного класу цілих рядів Діріхле | uk_UA |
dc.title.alternative | On the growth of a class of entire Dirichlet series | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 6, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1360-PDF файл-2872-1-10-20191117.pdf | 132.34 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.