Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/1234
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Никорович, Святослав Ігорович | - |
dc.date.accessioned | 2020-02-26T07:47:40Z | - |
dc.date.available | 2020-02-26T07:47:40Z | - |
dc.date.issued | 2016 | - |
dc.identifier.citation | Никорович С. І. Відношення апроксимації на частково впорядкованих множинах псевдометрик і псевдоультраметрик / С. І. Никорович // Карпатські математичні публікації. - 2016. - Т. 8. - № 1. - С. 150-157. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/1234 | - |
dc.description.abstract | Ми доводимо, що нетривіальні відношення апроксимації знизу та апроксимації згори на частково впорядкованих множинах псевдометрик і псевдоультраметрик на фіксованій множині X можливі, якщо і тільки якщо множина X скінченна. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | псевдометрика | uk_UA |
dc.subject | псевдоультраметрика | uk_UA |
dc.subject | апроксимація знизу та згори | uk_UA |
dc.title | Відношення апроксимації на частково впорядкованих множинах псевдометрик і псевдоультраметрик | uk_UA |
dc.title.alternative | Approximation relations on the posets of pseudometrics and of pseudoultrametrics | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 8, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
842-2777-2-PB.pdf | 111.86 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.