Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/1220
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Василишин, Тарас Васильович | - |
dc.date.accessioned | 2020-02-25T10:33:20Z | - |
dc.date.available | 2020-02-25T10:33:20Z | - |
dc.date.issued | 2016 | - |
dc.identifier.citation | Василишин Т. В. Неперервні блочно-симетричні поліноми степеня щонайбільше два на просторі (L)2 / Т. В. Василишин // Карпатські математичні публікації. - 2016. - Т. 8. - № 1. - С. 38-43. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/1220 | - |
dc.description.abstract | Введено поняття блочно-симетричного полінома на просторі (L)2 і показано, що кожен неперервний блочно-симетричний поліном степеня щонайбільше два на просторі (L)2 можна єдиним чином виразити через деякі "елементарні" блочно-симетричні поліноми. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | блочно-симетричний поліном | uk_UA |
dc.subject | симетрична функція на L | uk_UA |
dc.title | Неперервні блочно-симетричні поліноми степеня щонайбільше два на просторі (L)2 | uk_UA |
dc.title.alternative | Continuous block-symmetric polynomials of degree at most two on the space (l∞)2 | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 8, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
868-2769-3-PB.pdf | 100.55 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.