Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/10691
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Паштека, М. | - |
dc.date.accessioned | 2021-08-17T08:17:48Z | - |
dc.date.available | 2021-08-17T08:17:48Z | - |
dc.date.issued | 2021 | - |
dc.identifier.citation | Паштека М. Замітки про неперервно розподілені послідовності / М. Паштека // Карпатські математичні публікації. - 2021. - Т. 13. - № 1. - С. 89-97. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.13.1.89-97 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/10691 | - |
dc.description.abstract | У першій частині статті ми означаємо поняття щільності як певний тип скінченно адитивної ймовірнісної міри та функції розподілу послідовностей за цією щільністю. Потім ми виводимо деякі прості критерії, що забезпечують неперервність функції розподілу заданої послідовності. Ці критерії ми застосовуємо до послідовностей ван дер Корпута. Доведено критерії типу Вейля неперервності функції розподілу. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | рівномірний розподіл | uk_UA |
dc.subject | послідовність ван дер Корпута | uk_UA |
dc.subject | щільність | uk_UA |
dc.title | Замітки про неперервно розподілені послідовності | uk_UA |
dc.title.alternative | Remarks on continuously distributed sequences | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 13, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
3868-PDF файл-11738-1-10-20210526.pdf | 111.7 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.