Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/10691
Title: | Замітки про неперервно розподілені послідовності |
Other Titles: | Remarks on continuously distributed sequences |
Authors: | Паштека, М. |
Keywords: | рівномірний розподіл послідовність ван дер Корпута щільність |
Issue Date: | 2021 |
Publisher: | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" |
Citation: | Паштека М. Замітки про неперервно розподілені послідовності / М. Паштека // Карпатські математичні публікації. - 2021. - Т. 13. - № 1. - С. 89-97. |
Abstract: | У першій частині статті ми означаємо поняття щільності як певний тип скінченно адитивної ймовірнісної міри та функції розподілу послідовностей за цією щільністю. Потім ми виводимо деякі прості критерії, що забезпечують неперервність функції розподілу заданої послідовності. Ці критерії ми застосовуємо до послідовностей ван дер Корпута. Доведено критерії типу Вейля неперервності функції розподілу. |
URI: | http://hdl.handle.net/123456789/10691 |
Appears in Collections: | Т. 13, № 1 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
3868-PDF файл-11738-1-10-20210526.pdf | 111.7 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.